Firma BV Format została założona w roku 2003.
 W związku z rozwojem firmy i wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów w roku 20011 poszerzyliśmy produkcję o druk cyfrowy wielkoformatowy na nowoczesnej maszynie Roland Versa-Art RS-640. Jest to ploter charakteryzujący się szerokością zadruku do 160 cm i fotograficzną jakością w rozdzielczości 1440 dpi, dzięki temu wydruki uzyskują realistyczny wygląd w żywszych kolorach i o wyrazistych konturach. Jest to idealne narzędzie do produkcji wewnętrznych jak i zewnętrznych grafik mających zastosowanie w reklamie, grafice na pojazdach, systemach wystawienniczych, oznaczania produktów (etykiety, naklejki) oraz wysokiej jakości reprodukcjach na takich podłożach jak:    
    > banery
    > folie samoprzylepne
    > folie do podświetleń
    > papiery
    > papiery bilbordowe
    > siatki mesh
    > materiały flagowe i wiele innych
   Na wyposażeniu mamy również ploter tnący Summa S140 T Series z aktywną głowicą i optycznym systemem pozycjonowania konturu OPOS do wycinania grafiki, liter, naklejek, etykiet po obrysie. Posiada on dużą prędkość oraz wysoką precyzję cięcia. Wyposażony w nowoczesne urządzenie park maszynowy i studio graficzne połączone z naszą kreatywnością oraz oferowane przez nas systemy wystawiennicze zapewnią kompleksową realizację projektu i pozwolą przekształcić Państwa pomysły w skuteczną reklamę.Pozostałą działalnością zakładu jest produkcja oraz handel w zakresie: taśm bezklejowych, taśm samoprzylepnych, taśm specjalistycznych mających zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu i reklamie, opakowań z folii, folii opakowaniowych.
 
Jeżeli Państwo nie znajdziecie w naszej ofercie produktu który by zaspokoił Wasze oczekiwania to zapraszamy do kontaktu z naszą Firmą poprzez e-mail a postaramy się dobrać i zaproponować produkt spełniający Wasze kryteria.
Nasze wyroby cechuje zawsze wysoka jakość i niskie ceny.
Naszym klientom zapewniamy fachową obsługę i terminowe dostawy.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupów w naszym sklepie internetowym.

//]]>