Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Naklejki z numerem UN do znakowania towarów

Numer UN to numer przyporządkowany towarom oraz substancjom powszechnie znanym jako niebezpieczne. Numer UN składa się z czterech cyfr, które ustanowione zostają przez specjalny, Centralny Komitet Narodów Zjednoczonych, w celu prawidłowego międzynarodowego rozpoznania i użytkowania. Numer UN umieszczony zostaje na różnego rodzaju pojazdach podczas transportu. Naklejka z numerem UN jest niesamowicie ważną informacją dla wszelkiego rodzaju służb specjalnych oraz służb ratunkowych, które podczas wypadku z udziałem materiałów niebezpiecznych będą w stanie szybko określić potencjał niebezpieczeństwa substancji i wdrożyć najodpowiedniejsze sposoby reagowania na zagrożenie.

Wysokiej jakości naklejki transportowe z numerem UN – gwarancja bezpieczeństwa przewożenia niebezpiecznych towarów

Nasze naklejki transportowe umożliwiają wypełnienie numeru UN przewożonych niebezpiecznych substancji. Używając określonych kolorów i symboli, charakter ryzyka transportowego można szybko i skutecznie zidentyfikować. Aby zapobiec skutkom niebezpiecznych sytuacji, stosuje się serię znaków ADR oraz UN, służących do prawidłowego informowania ludzi, że znajdują się w niebezpiecznym obszarze i muszą podejmować odpowiednie środki ostrożności i zabezpieczenia.
Ostrzegawcze znaki ADR oraz numer UN informują o niebezpieczeństwie oraz mają na celu pokazanie innym użytkownikom drogi dokładnej informacji dotyczącej bliskości i rodzaju niebezpieczeństwa, które trudno jest dostrzec. Naklejki UN przeznaczone są do znakowania wszelkiego rodzaju niebezpiecznych towarów. Doskonale sprawdzają się podczas przewożenia substancji zagrażających środowisku, ludziom oraz zwierzętom. Numer UN wymagany jest podczas transportu wszelkich szkodliwych, łatwopalnych, toksycznych substancji.

UN oraz naklejki ADR

Nasza firma produkuje wysokiej jakości naklejki UN oraz naklejki ADR pozwalające na prawidłowe oznaczenie niebezpiecznych towarów. Podczas każdego rodzaju transportu lądowego, wodnego lub lotniczego, wymagane jest oznaczenie w odpowiedni sposób szkodliwych i zagrażających środowisku, ludziom i zwierzętom towarów. Wymagana jest naklejka z odpowiednio wpisanym numerem UN oraz naklejki w kształcie rombu – naklejki ADR, które symbolizują poszczególne niebezpieczeństwa związane z przewożonym towarem. Wysokiej jakości naklejki, które posiadamy w sprzedaży, charakteryzują się wysoką wytrzymałością, odpornością oraz widocznością. Pozwolą w prawidłowy sposób oznaczyć każdego rodzaju transportu produktów niebezpiecznych. Oznaczenia naklejkami UN oraz oznaczenia naklejkami ADR są międzynarodowym standardem wymaganym podczas przewożenia niebezpiecznych substancji. Pozwalają na szybkie zidentyfikowanie niebezpieczeństwa co znacząco podwyższa bezpieczeństwo i umożliwia podjęcie szybkich kroków przez służby specjalne w razie zagrożenia. Naklejki UN oraz piktogramy z symbolami ADR gwarantują prawidłowe oznakowanie niebezpiecznego ładunku lub miejsca, w którym taki ładunek się znajduje.

//]]>