Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Znaki ostrzegawcze ADR

Znaki ostrzegawcze ADR pełnią niezwykle ważną funkcję, jeśli chodzi o zapewnienie pełnego bezpieczeństwa podczas transportu potencjalnie groźnych substancji. Dzięki nim paczka lub kontener zostają jednoznacznie oznaczone w widocznym miejscu, co pozwala natychmiast stwierdzić, z jakim materiałem mamy do czynienia. Pozwala to na zachowanie odpowiednich warunków podczas transportu, podjęcie środków ostrożności zgodnych z zasadami postępowania z daną substancją, a w wypadku ewentualnego uszkodzenia opakowania – natychmiastowe zastosowanie procedur bezpieczeństwa właściwych dla transportowanego materiału. Oznaczenia ADR są uniwersalne: konwencję o przewozie potencjalnie niebezpiecznych ładunków podpisało do tej pory ponad pięćdziesiąt krajów, dzięki czemu tablice ostrzegawcze standaryzowane zgodnie z jej wymogami są rozpoznawalne w całej Europie i wielu innych państwach na świecie.

Naklejki ADR na tablice ostrzegawcze

Naklejki ADR to doskonały sposób na oznaczenie przewożonego towaru w sposób zapewniający bezpieczeństwo zarówno transportowanemu ładunkowi, jak i wszystkim osobom znajdującym się w pobliżu. Oferowane na naszej stronie produkty z tej kategorii są zgodne z normami międzynarodowej konwencji dotyczącej drogowego przewozu towarów i ładunków niebezpiecznych, dzięki czemu nadają się również na tablice ostrzegawcze w pojazdach, które transportują przesyłki również poza granice naszego kraju. Użycie naklejek jest bardzo łatwe i wygodne, są one niezwykle trwałe i odporne na niesprzyjające warunki, a także doskonale widoczne nawet z dużej odległości. Pozwala to na proste i skuteczne oznaczenie każdego transportowanego ładunku, który zgodnie z konwencją ADR powinien posiadać taką tablicę ostrzegawczą. Dzięki temu zapewnione zostanie bezpieczeństwo towaru i osób w jego otoczeniu, a przewóz będzie zgodny z normami prawnymi.

Dlaczego warto wybrać naklejki ADR na tablice ostrzegawcze właśnie naszej firmy?

Najważniejszymi zaletami naklejek ADR oferowanych na naszej stronie są wysoka jakość wykonania, funkcjonalność i odporność na niesprzyjające warunki, takie jak skrajne temperatury lub wilgoć. Jest to szczególnie istotna cecha w wypadku tego rodzaju produktów, ponieważ często są one narażone na działanie takich właśnie czynników. Posiadamy w naszym asortymencie szeroki wybór naklejek z różnymi nadrukowanymi oznaczeniami, również takimi, które nie zostały wyszczególnione na stronie (potrzebne symbole cyfrowe podaje się przy zamówieniu). Dostępne są także naklejki bez oznaczeń oraz cyferki do samodzielnego naklejenia. Można wybierać między dwoma wariantach folii: PCV samoprzylepnej bądź odblaskowej. Nasze produkty charakteryzują się uniwersalnością (jeśli chodzi o podłoże), doskonałą przyczepnością i są odporne na promieniowanie ultrafioletowe, a klej, którymi są powleczone, jest stabilny i nie powoduje korozji materiału pod naklejką. Dzięki temu ładunek zostanie trwale, skutecznie oznaczony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas transportu.

//]]>