Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Uszczelki od BV Format

Uszczelki to niezwykle szeroka gama produktów, których głównym zadaniem jest zagwarantowanie szczelności połączenia. Do ich produkcji wykorzystuje się różnego rodzaju materiały takie jak chociażby tworzywa sztuczne, gumę, miedź, ołów, tekturę czy korek. Wybierając uszczelkę, kluczową kwestią, jaką należy wziąć pod uwagę, jest najwyższa jakość wykonania, niska ścieralność oraz odporność na działanie temperatury czy środków chemicznych. Wszystkie te wymogi spełniają produkty dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego BV Format. Dostępne są one w wielu różnych rodzajach, co sprawia, że każdy klient znajdzie tu coś dla siebie bez względu na indywidualne preferencje czy dostępny budżet.

Uszczelki gumowe

Na BVFormat.Poznan.pl zaopatrzyć można się między innymi w niezawodne uszczelki gumowe. Do ich produkcji wykorzystujemy gumę porowatą na bazie kauczuku EPDM. W naszej ofercie znaleźć można uszczelki profilowane wzbogacone o taśmę klejącą z włóknem szklanym, która skutecznie zabezpiecza przed nadmiernym rozciąganiem się produktu. Tego typu wyroby można z łatwością przytwierdzić do podłoża bez konieczności stosowania kleju. Doskonale sprawdzają się one w przypadku wszelkiego rodzaju napraw stolarki okiennej oraz drzwiowej. W naszym sklepie znaleźć można między innymi uszczelki gumowe samoprzylepne o profilu E. Przeznaczone są do stosowania w szczelinach o szerokości od 2 do 3,5 milimetra. Szerokość produktu to 9 milimetrów, wysokość – 4 milimetry, a długość – 2×3 metry. Do zalet uszczelki zaliczyć można dużą elastyczność oraz przylepność bez względu na podłoże, łatwość w użyciu oraz możliwość zmywania przy pomocy powszechnie dostępnych środków czystości. Od spodu posiada warstwę kleju z cienką warstwą włókna szklanego.

Uszczelki piankowe oraz włosowe

Poza uszczelkami gumowymi w naszym sklepie internetowym zaopatrzyć można się również w uszczelki piankowe. Do ich produkcji wykorzystuje się porowatą gąbkę poliuretanową o przekroju prostokątnym. Uszczelki te wyposażone są w warstwę taśmy klejącej, co w znaczący sposób ułatwia ich aplikację. Doskonale sprawdzają się one w przypadku napraw uszczelniania w stolarce drzwiowej oraz okiennej. Kolejny typ uszczelek z naszej oferty to włosowe. Ich cechą charakterystyczną jest obecność miękkiego, gęstego włosia, które podczas otwierania i zamykania drzwi ugina się, nie uszkadzając powierzchni podłogi, zabezpieczając jednocześnie przed przeciągiem. Do jej zalet zaliczyć można również łatwość montażu.

//]]>