Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Najwyższej jakości usługi w drukarni cyfrowej BV Format

Drukarnia cyfrowa BV Format to firma, która dokłada wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Poza podstawowymi świadczeniami i produktami sprawdzonych marek ma do zaoferowanie dodatkowe usługi, takie jak zgrzewanie i pakowanie w folię czy bindowanie. Dzięki zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry pracowników i zastosowaniu nowoczesnych urządzeń gwarantujemy wykonanie zlecenia na najwyższym poziomie. Zapewniamy korzystne warunki współpracy na zasadzie partnerstwa z uwzględnieniem najbardziej wygórowanych potrzeb kontrahentów. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji!

Zgrzewanie i pakowanie w folię

Poszukując sprawdzonej firmy mającej duże doświadczenie na rynku papierniczym, warto skorzystać z usług drukarni BV Format. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów wprowadziliśmy do oferty usługę zgrzewania i pakowania w folię. Zgrzewanie to obecnie jedna z najpopularniejszych metod łączenia materiałów. Polega ona na stapianiu folii, pod wpływem czego staje się elastyczna. Dzięki temu można łączyć poszczególne elementy bez dodatku spoiwa. Folia zostaje perfekcyjnie dopasowana do wybranego kształtu, co pozwala wyeliminować wszelkiego rodzaju nierówności, fałdy i załamania.

Na życzenie klienta świadczymy profesjonalną usługę pakowania w termokurczliwą folię. Metoda ta cieszy się dużą popularnością w przypadku zestawów promocyjnych i ulotek, a także płyt CD i DVD. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów oraz nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie maszyn opakowanie charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Folia kurczy się pod wpływem temperatury, co pozwala szczelnie opakować nią dowolny przedmiot tak, aby nie wpłynąć na jego właściwości czy gabaryty.

Cięcie wzdłużne i bobinowanie, czyli przewijanie folii lub papieru z roli

Wśród profesjonalnych usług, jakie ma do zaoferowania firma BV Fomat, znajduje się przewijanie z cięciem wzdłużnym i bobinowaniem. Prawidłowe i dokładne cięcie papieru wymaga odpowiedniego zaplecza technicznego. Z tego względu zainwestowaliśmy w rozwinięty park maszyn z nowoczesnymi bobiniarkami, dzięki którym możemy podejmować się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń i ciąć papier na dowolne arkusze. Cały proces przebiega pod okiem wykwalifikowanych pracowników, co gwarantuje najwyższą jakość usług i wykonanie z maksymalną dokładnością.

W naszej drukarni cyfrowej wykonujemy bobinowanie, czyli usługę polegającą na krojeniu wstęgi folii lub papieru rozwijanego ze zwoju. Chodzi o to, aby poprzez nawijanie materiału na mniejsze zwoje, zwoiki czy bobiny uzyskać mniejszą szerokość. Oferta ta skierowana jest głównie do drukarni i firm zajmujących się konfekcją papierów lub folii, a także przetwarzających materiały w procesach produkcji. Wszystkie zlecenia wykonywane są ze szczególną starannością o jakość i krótki czas realizacji.

//]]>