Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Taśmy bezklejowe – wygoda, którą szybko docenisz

Taśmy bezklejowe są bardzo często wybierane przez wymagających klientów, którzy gustują w wysokiej jakości produktach, nadających się do codziennego użytkowania. W swojej ofercie posiadamy taśmy bezklejowe ostrzegawcze oraz reklamowe, które znajdą zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie, zarówno tym jednoosobowym, jak i w dużej korporacji. Taśma ostrzegawcza z pewnością znajdzie również zastosowanie na budowie, terenie inwestycji, podczas odgradzania uszkodzonych samochodów, a także podczas wyznaczania szlaków. Taśma reklamowa bezklejowa to z kolei doskonały sposób na promocję biznesu, dzięki któremu Twoja marka będzie jeszcze bardziej rozpoznawalna. Sprawdź, jakie propozycje dla Ciebie przygotowaliśmy.

Szeroki asortyment taśm bezklejowych

Pierwszą bardzo ważną grupą taśm bezklejowych są taśmy ostrzegawcze. Zdecydowanie każdy człowiek, szczególnie ten poruszający się samochodem lub pracujący w miejscu zwiększonego ryzyka wystąpienia zagrożenia życia lub zdrowia, powinien zaopatrzyć się w ostrzegawczą taśmę bezklejową. Różne długości dostępnych zwojów pozwolą precyzyjnie dopasować wyrób do indywidualnych potrzeb. Taśma wykonana z białej folii polietylenowej o grubości 30 ~ 35 μm wzbogacona została o nadruk naprzemiennie białych i czerwonych pasów pod kątem 45°. Czerwono-biała kolorystyka to wyraźny i zrozumiały dla wszystkich znak, że w okolicy się coś dzieje lub panuje niebezpieczeństwo. Wygrodzony teren to obszar robót ziemnych, drogowych i wykopów lub miejsce składowania niebezpiecznych substancji. W przypadku taśmy bezklejowej reklamowej istnieje dowolność nadruku, dzięki czemu jest to produkt nadający się do promocji własnej. Taka taśma również może być wykorzystywana w celu wyznaczenia obszaru i, oprócz pasów, nosić również Twoje logo.

BV FORMAT – kontrahent, któremu możesz zaufać

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że nasi klienci zawsze są zadowoleni z poziomu obsługi klienta i sposobu realizacji ich zamówienia. Nie ma mowy o źle dobranym produkcie czy usłudze, która nie spełnia oczekiwań klienta. Z klientem współpracujemy na każdym etapie. Dzięki temu jesteśmy w stanie doskonale poznać Twoje potrzeby i oczekiwania. Zarówno proponowana przez nas reklama wewnętrzna, jak i zewnętrzna, zagoszczą u Ciebie na długi czas i generować będą realne zyski bardzo szybko. Zwiększ widoczność prac budowalnych z bezklejową taśmą ostrzegawczą, jak też widoczność swojego biznesu z taśmami reklamowymi. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z działem obsługi klienta.

//]]>