Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Reklamuj się z pomysłem, czyli X – banery dla wymagających

W dzisiejszych realiach, w których każdy może prowadzić firmę, nagrywać szkolenia, czy oferować wyjątkowe usługi zgodne z zainteresowaniami, trudno wyobrazić sobie rozwój bez reklamy. Jednym z najskuteczniejszych form promocji jest zwiększenie widoczności marki. Jeśli chodzi o reklamę zewnętrzną, możesz postawić na banery, reklamy na samochodach, kasetony, folie na szyby czy ulotki reklamowe. Chcąc jednak wykorzystać potencjał zamkniętych przestrzeni warto pomyśleć o zastosowaniu X – banerów. Tego typu systemy wystawiennicze z pewnością sprawdzą się w trakcie targów branżowych, szkoleń, festynów czy konferencji. Z uwagi na dużą powierzchnię i możliwość podejścia na bliską odległość do reklamy, możesz zawrzeć na niej mnóstwo informacji, infografik i obrazków.

Wykorzystaj całą przestrzeń X-banerów

Decydując się na zastosowanie X-banera, w pierwszej kolejności musisz pomyśleć o jego przeznaczeniu. Może to być reklama najbliższej promocji rabatowej na rodzinną sesję zdjęciową, zachęta do kształcenia swoich umiejętności i zdobywania wiedzy na branżowych kursach, czy sposób na zaintrygowanie przechodzących osób do samodzielnego poszukania informacji o Twoich usługach. Na tej podstawie możesz określić ilość potrzebnych systemów wystawienniczych oraz ich rozmiar. Wytrzymała tkanina pozwala na precyzyjne naniesienie kolorów grafiki, dzięki czemu nie musisz martwić się o różnice cenowe związane z drukiem większej lub mniejszej ilości grafiki. Pełnokolorowy nadruk pozwoli Ci w pełni oddać charakter i zakres pełnionych usług. Nie bez znaczenia jest również wysokiej jakości stelaż, który mieści się w poręcznej torbie i jest niezwykle prosty i szybki, jeśli chodzi o jego rozkładanie. Dzięki temu proces rozstawienia stoiska nie będzie sprawiał trudności.

X- banery, czyli sposób na zdobycie zainteresowania klientów

Profesjonalne systemy wystawiennicze są formą reklamy, która pozwala w zaledwie kilka chwil zdobyć zainteresowanie, przyciągając uwagę i uznanie klienta. W ofercie BV Format, oprócz X-banerów, znajdziesz również ścianki wystawiennicze, rollupy, ścianki łukowe oraz stojaki do banerów. Taki zakres produktowy pozwoli Ci dotrzeć do klienta w skuteczny sposób, w najkrótszym możliwym czasie. Kampania reklamowa, którą zrealizujesz we współpracy z naszą firmą, będzie strzałem w dziesiątkę. Działanie to zapewni Ci większe zyski i prestiż zarówno na rynku lokalnym, jak i krajowym. Nie posiadasz jeszcze projektu? Nasze studio graficzne przygotuje profesjonalny projekt X- banerów dla Twojej firmy.

//]]>