Wyświetlanie 1–12 z 40 wyników

1 2 3 4

Znakomite taśmy odblaskowe i nie tylko

Taśmy odblaskowe to tylko jeden z rodzajów taśm samoprzylepnych, jakie oferuje Państwu nasza firma. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania i doskonałą trwałość naszych produktów. Dzięki zachowaniu najbardziej wymagających norm, nasze wyroby charakteryzują się nie tylko znakomitą funkcjonalnością i przystosowaniem do wykorzystania w wielu sytuacjach, ale również pomagają w spełnianiu wszelkich wymaganych przez przepisy BHP norm, które pracodawca ma obowiązek zapewnić w miejscu pracy dla swoich podwładnych. Warto także pamiętać, że nasze produkty nie są atrakcyjne jedynie ze względu na jakość i wykonanie, ale również doskonały stosunek ceny do oferowanych standardów. Każdy klient zostanie potraktowany indywidualnie i postaramy się dopasować do jego potrzeb, a w razie wszelkich pytań, czy wątpliwości zawsze służymy pomocą – najlepszą, jaką tylko możemy zaoferować. Do tego gwarancja terminowej dostawy sprawia, że poszerzamy rzesze zadowolonych i stale powracających do nas klientów. Kreujemy wizerunek rzetelnego producenta od pierwszych chwil istnienia, czyli od 2003 roku – to już ponad piętnaście lat. Bezustannie poszerzamy swoją ofertę i wychodzimy z nią naprzeciw potrzebom naszych klientów.

Szerokie zastosowania doskonałej taśmy

Nasze taśmy odblaskowe znajdą swoje zastosowanie w wielu dziedzinach i branżach. Można ich użyć do oznakowania wszelkiego rodzaju pojazdów ciężarowych, przyczep oraz naczep. Znakomicie nadadzą się również do oznakowania niebezpiecznych dla otoczenia elementów, których można nie zobaczyć przy gorszym oświetleniu. Znajdą one zastosowanie również przy znakowaniu elementów infrastruktury drogowej zgodnie z wymaganiami prawnymi dotyczącymi stosowania folii odblaskowych mających na celu poprawę bezpieczeństwa. Taśmy odblaskowe nadają się też do znakowania potencjalnie niebezpiecznych elementów konstrukcyjnych wewnątrz i na zewnątrz budynków (na przykład rusztowania, progów, obniżonego sufitu).

Wysoka jakość przede wszystkim

Oferowane w tym dziale produkty wykonane są ze specjalnie zaprojektowanej folii o właściwościach odblaskowych. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnych technologii podczas jej produkcji, współczynnik odblasku jest bardzo wysoki, a barwy mają wyraźne i głębokie nasycenie. Wykorzystane w produkcji materiały sprawiają, że taśma jest niezwykle miękka i elastyczna, co bardzo ułatwia jej instalację w trudnych i niedostępnych miejscach. Dzięki zastosowaniu odpowiednich środków, taśma może być użyta nawet na otwartej przestrzeni i nie straci swoich właściwości. Jest w pełni odporna na niszczenie pod wpływem promieni UV i nie powoduje korozji materiału, na który została naklejka. Na całej powierzchni posiada przekładkę z papieru, zabezpieczającą warstwę kleju. Bardzo ważne jest, aby podczas naklejania pamiętać o odpowiednim przygotowaniu podłoża – wtedy zastosowany przez nas klej ma szansę trwale związać oba elementy. Powierzchnia przed zastosowaniem powinna zostać wyczyszczona ze wszelkich drobnych zanieczyszczeń i dokładnie osuszona. Niezastosowanie się do sugerowanych instrukcji może prowadzić do szybkiego odklejenia się taśmy.

//]]>