Wyświetlanie 1–12 z 46 wyników

1 2 3 4

Znakomite produkty o właściwościach odblaskowych

Oferujemy Państwu znakomity wachlarz różnego rodzaju artykułów mających właściwości odblaskowe. Są to przede wszystkim taśmy i formatki. Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość wykonania i doskonałą trwałość wszystkich wyrobów. Dzięki zachowaniu najbardziej rygorystycznych norm nasze produkty charakteryzują się nie tylko funkcjonalnością, ale też przystosowaniem do trudnych i niesprzyjających warunków, jakie często panują w fabrykach lub na otwartych przestrzeniach. Kupując od nas towar, klient zyskuje gwarancję znakomitej jakości, długiej żywotności i zgodności z wszelkimi obowiązującymi normami, dzięki czemu nabyte produkty będą spełniały wszystkie wymagane przez przepisy BHP. Naszym atutem jest również doskonały stosunek pomiędzy ceną a jakością tego, co sprzedajemy. Do tego zawsze oferujemy obsługę najwyższej klasy – uważamy, że klient jest najważniejszy przy każdej transakcji, dlatego należy go traktować możliwie najlepiej i dopasowywać swoje działania tak, aby sprostać jego oczekiwaniom. Każdy zawsze może liczyć na naszą pomoc w zakresie, jaki możemy zapewnić. Przy zakupie przez internet gwarantujemy terminową dostawę towaru i zawsze jej dotrzymujemy.

Jakie odblaskowe produkty znajdziesz na naszej stronie?

W ofercie działu z odblaskami można znaleźć taśmy samoprzylepne różnego koloru i rodzajów oraz specjalne formatki odblaskowe do wykorzystania w wyjątkowych miejscach. Wszystkie te produkty w znakomity sposób pomagają skutecznie oznaczyć elementy słabo widoczne przy małym oświetleniu. Taśmy znakomicie sprawdzą się na wszelkich wystających fragmentach przewożonych dużych przedmiotów – na przykład na wystającym z bagażnika długim elemencie trzeba umieścić oznakowanie, ostrzegające przed tym innych kierowców. W takim wypadku możesz użyć naszej taśmy samoprzylepnej w kolorze czerwonym. Świetnie sprawdzi się też na autach ciężarowych, przyczepach, naczepach, na wszelkich wózkach widłowych, robotach sprzątających na hali oraz w miejscach niebezpiecznych dla życia i zdrowia człowieka. Dobrze sprawdzi się również jako element tymczasowej infrastruktury drogowej. Formatki odblaskowe spełnią oczekiwania klientów chcących zainstalować oznaczenia z ważnymi informacjami w istotnych miejscach, na przykład naklejkę na pojazd przeznaczony do nauki jazdy czy z napisem „Pilot”. Posiadamy też wersje magnetyczne, dzięki którym nie będziesz musiał instalować znaku na stałe, a będziesz miał możliwość zdejmować go i zakładać w dowolnym momencie.

Zadowolenie klienta to nasz priorytet

Nasze naklejki wykonane są ze specjalistycznej, wysokiej jakości folii o wyjątkowej strukturze – załamującej światło w taki sposób, aby powodowała efekt świecenia w ciemności lub słabym oświetleniu. Na tej samej zasadzie skonstruowane są nasze formatki do naklejania i do przytwierdzania przy pomocy magnesów. Ważne jest, aby przy instalacji produktów mocowanych na klej pamiętać o odpowiednim przygotowaniu podłoża. Powierzchnia powinna być wolna od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń (w szczególności należy zwrócić uwagę na pył i piasek) oraz nie powinna być wilgotna ani mokra.

//]]>