Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Moskitiery – skuteczne siatki przeciw owadom

Chcąc skutecznie zabezpieczyć się przed wlatującymi do wnętrza – czy to przez okna, czy drzwi balkonowe – owadami, warto wyposażyć się w moskitierę nazywaną również siatką przeciw owadom. Wybierając taki produkt, pod uwagę wziąć należy cały szereg parametrów. Zalicza się do nich między innymi gęstość oczek. Im jest ona mniejsza, tym większe szanse, że niechcianym insektom nie uda się dostać do wnętrza naszego domu. Moskitiery znajdują zastosowanie w przypadku rozmaitych owadów: od much, przez komary, aż po ćmy. Taką siatkę przeciw owadom zamontować można na oknie tradycyjnym, balkonowym oraz dachowym. Dostępne na rynku moskitiery mogą się od siebie różnić między innymi sposobem montażu. Do czynienia możemy mieć z moskitierami kołnierzowymi, które mają postać aluminiowej ramki z siatką mocowaną w oknie. Inne rozwiązanie to moskitiera rolowana, która swoim wyglądem przypomina znajdującą się w kasecie roletę. Kolejną propozycją jest harmonijkowa siatka przeciw owadom. Jej główną zaletą jest możliwość zwinięcia w momencie, gdy nie jest użytkowana, dzięki czemu nie wpływa ona w negatywny sposób na estetykę wnętrza. Równie praktyczne są moskitiery na rzep, które w dowolnym momencie można zdjąć lub częściowo odpiąć. Na rynku spotkać można się także z siatkami przeciw owadom na zawiasach.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup moskitiery?

Siatka przeciw owadom to produkt, który ma całe mnóstwo zalet. Decydując się na jej montaż, okna przez całą dobę mogą być otwarte, a światło zapalone. Nie trzeba się obawiać, że insekty zostaną zwabione do wnętrza. Jest to również metoda w pełni humanitarna i bezpieczna dla zdrowia oraz środowiska. W przeciwieństwie do środków chemicznych, które nierzadko charakteryzują się intensywnym, uciążliwym zapachem, owady nie są zabijane lub trute, a jedynie tracą możliwość dostania się do naszego domu. W znaczącej większości przypadków moskitiery są niemalże niewidoczne, a co za tym idzie – nie wpływają w negatywny sposób na wygląd wnętrza. Z ich pomocą zabezpieczyć można cały dom lub tylko wybrane pomieszczenie. Mogą się one okazać niezwykle przydatne podczas wakacji w egzotycznych krajach.

Moskitiery – siatki przeciw owadom z naszej oferty

W naszym sklepie internetowym BV Format znaleźć można bogaty wybór wysokiej jakości moskitier. Mnogość dostępnych modeli sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie trwałe, odporne na uszkodzenia materiały.

//]]>