Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Folia opakowaniowa w postaci woreczków i reklamówek

Nasz sklep internetowy BV Format oferuje bogaty asortyment woreczków oraz reklamówek. Produkty pierwszego typu mają niezwykle szerokie zastosowania. Wykorzystuje się je między innymi do pakowania produktów przemysłowych, spożywczych oraz odpadów. Oferujemy możliwość umieszczenia na takiej folii opakowaniowej dowolnego, wskazanego przez Klienta nadruku. Może mieć on postać logo przedsiębiorstwa, jego danych teleadresowych czy sloganu reklamowego. Z chęcią pomożemy Państwu w stworzeniu efektownego nadruku, który skutecznie przykuje uwagę klientów, w pozytywny sposób wpływając na postrzeganie firmy. Drugą kategorią produktów z naszej oferty są reklamówki z folii, które, podobnie jak wymienione powyżej woreczki, najczęściej wykorzystuje się do pakowania produktów spożywczych oraz przemysłowych. Również na tego typu produktach umieścić można dowolny nadruk. W naszym asortymencie znaleźć można produkty biodegradowalne, które są przyjazne dla środowiska.

Cechy charakterystyczne reklamówek

Reklamówki, nazywane popularnie “zrywkami” to produkty, z jakimi mamy do czynienia na co dzień. To właśnie do nich pakujemy codzienne zakupy. Służą nam one również do transportowania różnego rodzaju przedmiotów. Taka folia opakowaniowa świetnie sprawdza się również do zabezpieczania żywności przed przedwczesnym zepsuciem. Wykorzystać można ją również do przechowywania oraz segregowania rozmaitych wyrobów. Do produkcji reklamówek wykorzystuje się folię, która charakteryzować może się wysoką lub niską gęstością. Do zalet tego typu wyrobów zaliczyć można lekkość, praktyczność, wszechstronność oraz niską cenę. Jako że reklamówki zajmują bardzo mało miejsca, z łatwością zmieszczą się do każdej torebki czy plecaka. Niewielki koszt produkcji sprawia, że znacząca większość sklepów decyduje się na włączenie ich do swojej oferty, umieszczając na ich powierzchni różnego rodzaju nadruki. Czyni to nich doskonały nośnik treści reklamowych. Reklamówki dołączane są bezpłatnie do zakupów lub wymagają uiszczenia niewielkiej opłaty, która nie przekracza kilkunastu groszy.

Gdzie można spotkać się z woreczkami?

Woreczki to produkty, które znaleźć można zarówno w hipermarketach, jak i niewielkich, osiedlowych sklepach. Najczęściej znajdują się one przy kasach, umożliwiając pakowanie zakupionych towarów. Woreczki znajdują się jednak również na terenie sklepu – czy to na specjalnych uchwytach czy położone luzem na półki. Pozwala to na wygodne zapakowanie pieczywa, warzyw czy owoców.

//]]>