Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Naklejki podłogowe – reklama znajdująca się na podłodze

Naklejki podłogowe to coraz częściej stosowana, oryginalna i zaskakująca forma reklamy. Można bez obaw po nich chodzić nie powodując zniszczeń na ich powierzchni. Naklejki takie często widoczne są między półkami w supermarketach i salonach samochodowych. Grafiki podłogowe prowadzą Cię codziennie przez twój ulubiony sklep meblowy, w podziemnych przedsionkach i pod schodami. Zestaw grafiki podłogowej składa się z drukowanej, usuwalnej folii, która może być biała, przezroczysta lub wykonana z antypoślizgowych laminatów, kształtowanych i ciętych według potrzeb.

Naklejki podłogowe umieszczać można zarówno we wnętrzach budynków, jak i na zewnątrz, gdzie ich trwałość zależy od rodzaju nawierzchni, warunków pogodowych i warunków ruchu.

Skorzystaj z każdej powierzchni znajdującej się na terenie obiektu lub na terenie danego wydarzenia, aby zareklamować produkt bądź usługi swojej firmy. Naklejki podłogowe to doskonały sposób na rozjaśnianie nudnej powierzchni podłogowej. Jednocześnie tworzą one wyjątkowe możliwości wizualnego brandingu. Nasze profesjonalne grafiki podłogowe są wyjątkowo trwałe i antypoślizgowe. Doskonale promują wydarzenia, prezentują sponsorów lub zwiększają ekspozycję Twojej marki.

Nieskończone możliwości reklamowe

Wykorzystaj szerokie możliwości reklamy podłogowej, używając mniejszych nalepek podłogowych. Przyciągnij fanów i gości do określonego obszaru lub atrakcji, oznacz miejsca do siedzenia lub dla niepełnosprawnych. Użyj reklamy podłogowej, aby zaimponować sponsorom podłogą w stylu muralu. Grafiki podłogowe mogą być wykonane specjalnie do użytku stałego lub tymczasowego. Dostosowane do dowolnego kształtu, formy lub rozmiaru. Samoprzylepne grafiki przekształcają niekonwencjonalną przestrzeń w wizytówkę.

Antypoślizgowa podłoga z naklejką reklamową

Wszystkie materiały, które oferujemy do grafiki podłogowej, charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz zostały specjalnie przetestowane i ocenione jako antypoślizgowe – do użytku wewnętrznego lub zewnętrznego. Aby właściwości antypoślizgowe zachowały swoją skuteczność, materiał o oznaczeniu antypoślizgowym do użytku w pomieszczeniach NIE powinien być używany na zewnątrz.

Czy można przyciąć grafikę podłogową do określonego kształtu?

Zdecydowanie tak. Nasza niestandardowa grafika podłogowa może być przycinana do dowolnych kształtów, takich jak kwadraty, koła, trójkąty itp. Możemy również wyciąć naklejki w kształcie Twojego logo lub prawie każdego innego kształtu, takiego jak łapy, ślady stóp, podkładki z liliami i inne. Aby ułatwić instalację i bardziej efektywne użytkowanie, zalecamy przycinanie grafiki podłogowej o bardziej skomplikowanych kształtach w jednym kawałku. Możemy drukować grafiki podłogowe w dowolnym kolorze, którego potrzebujesz. Zalecamy jednak, aby naklejki na podłodze NIE miały białego tła. Kolor biały bardzo szybko pokazuje brud i sprawi, że grafika na podłodze będzie wyglądać na starą i zużytą.

//]]>