Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Tani i skuteczny sposób na promocję wydarzenia, usług i produktu

Plakaty są jedną z form reklamy której celem jest dotarcie do dużego grona osób. Wykorzystywane są do promocji produktów, marki oraz różnego rodzaju imprez masowych takich jak koncerty, happeningi, rajdy itp. Plakaty idealnie sprawdzają się zarówno w sklepach, barach, lokalach usługowych, klubach, dyskotekach, biurach jak i na słupach, ścianach, płotach i tablicach ogłoszeniowych. Plakaty reklamowe to jedna z najczęściej wybieranych form promocji i reklamy firmy, jej usług, produktów lub wydarzeń kulturalnych. Nienachalna, gustowna forma pozwala na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców. Co więcej, druk cyfrowy umożliwia niskonakładową realizację. Nie musisz obawiać się gigantycznych kosztów oraz długiego czasu realizacji usługi. W obliczu tak wielu zalet nie sposób pominąć tej formy reklamy, realizując zarówno małe, lokalne akcje promocyjne, jak i zakrojone na dużą skalę kampanie. W BV FORMAT możesz liczyć na profesjonalne doradztwo, wykonanie projektu i błyskawiczny wydruk plakatów reklamowych w dowolnym formacie.

Historyczna forma reklamy, która sprawdza się i dziś

Historia plakatów sięga XVII/XVIII wieku. Od tamtej pory są jedną z najpowszechniejszych form reklamy na całym świecie. Po wielu zmianach wpływów stylów kulturowych, dzięki rozwojowi nowoczesnej typografii, technik litograficznych i graficznych, aż po druk akcydensowy, dziś możesz korzystać z jego prostoty i skuteczności tego typu komunikacji wizualnej. Z wydrukowanymi plakatami reklamowymi stykasz się wszędzie – wiszą na: płotach, słupach, wiatach przystanków, tablicach ogłoszeń, w szkołach, przychodniach, lokalach usługowych, w barach, sklepach, w klubach, a nawet na szybach samochodów. Ogromną ich zaletą jest oczywiście możliwość dopasowania plakatu reklamowego do własnej wizji i oczekiwań. Wiele dostępnych formatów sprawia, że pozostają one czytelne nawet z dużej odległości. Druk cyfrowy nie generuje żadnych ograniczeń, dotyczących np. zastosowanej ilości kolorów. Pełnokolorowy nadruk pozwala uzyskać wrażenie realizmu barw, głębi, odpowiednie nasycenie kolorów i trwałość, dzięki której tusz nie będzie nieestetycznie rozlewał się po kartce, z kolei możliwość zastosowania różnych gramatur papieru i rodzaju wykończenia stanowić będzie gwarancję uzyskania odpowiedniego efektu.

Jak powinien wyglądać plakat reklamowy?

Drukowany cyfrowo plakat reklamowy z pewnością powinien być interesujący, zachęcający i trafiający w gusta i potrzeby grupy docelowej. Jeśli zależy Ci na skutecznej reklamie, kwestie projektowe pozostaw profesjonalistom. Nasze studio graficzne dołoży wszelkich starań, by Twoja reklama była wyjątkowa, a plakaty zauważalne nawet z daleka. Pamiętaj, że dobra reklama to taka, która sprawia, że zapada w pamięć, a grafika nieodmiennie kojarzyć się będzie z usługami lub asortymentem, jaki proponujesz. Dostarcz nam zatem wysokiej jakości zdjęcia i logo w grafice wektorowej, aby plakat reklamowy mógł stać się również Twoją wizytówką.

//]]>