Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Jeżdżąca reklama, czyli profesjonalne oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów przy użyciu folii jest doskonałym i niedrogim sposobem na zmianę koloru auta, oraz reklamę produktu lub firmy. Będąc mobilną reklamą dociera do setek potencjalnych klientów stanowi więc alternatywę dla reklam stacjonarnych. Nasza firma oferuje projekt graficzny, druk na folii oraz całościowe oklejanie aut lub poszczególnych części nadwozia. Nowoczesny druk cyfrowy daje wiele możliwości promocji firmy oraz tworzenia skutecznej i widocznej reklamy. Jednym z najskuteczniejszych form niewątpliwie jest reklama na pojeździe. Oklejenie samochodu pozwala właścicielom firm dotrzeć do szerszej grupy odbiorców, przez co coraz częściej, oprócz firmowej floty, oklejane są również prywatne samochody właścicieli. Dzięki temu reklama Twojego biznesu dociera wszędzie tam, gdzie i Ty. Wyjeżdżasz w góry, organizujesz wypad za miasto? Każda Twoja wyprawa generuje potencjalne zyski. Powierz reklamę samochodową profesjonalistom. Dzięki temu będzie ona trwała, przyciągająca wzrok i co najważniejsze skuteczna. Druk cyfrowy pozwoli nam stworzyć nieszablonowy projekt, a doświadczenie w oklejaniu samochodu będzie gwarancją widoczności.

Dlaczego warto postawić na reklamę na samochodzie?

Skuteczność reklamy na samochodzie jest bezsporna. Dzięki niej większa ilość osób będzie miała styczność z Twoim logo, hasłem reklamowym czy identyfikującą Cię grafiką. Zdecydowanie jest to uzupełnienie reklamy stacjonarnej – takiej, z którą Twoi klienci mają kontakt wewnątrz; w biurze czy na targach. Ogromną zaletą płynącą z oklejenia samochodu jest to, że jej koszt jest jednorazowy. Dobrze wykonana reklama i profesjonalny druk cyfrowy pozwoli Ci korzystać z autopromocji przez długie lata. Szeroka grupa odbiorców to wciąż płynące zyski dla Twojego biznesu, bez konieczności ponoszenia kolejnych kosztów związanych z wynajmem jakieś powierzchni czy drukowania materiałów promocyjnych. Nie bez znaczenia jest oczywiście liczba kilometrów, jaka zostanie pokonana przez pojazd lub pojazdy – im większa i większe dystanse, tym Twoja firma będzie bardziej rozpoznawalna. Zdecydowanie jest to najlepsza forma, która będzie działać na Twoją korzyść zawsze i wszędzie, niezależnie od tego, czy samochód będzie stał na parkingu, czy też w korku, kiedy jedziesz z rodziną na wakacje.

Profesjonalne oklejenie auta

Profesjonalne oklejenie samochodu nie sprowadza się do żadnego szablonu. Jest rozwiązaniem w pełni spersonalizowanym. Z innego typu rozwiązań korzysta się przy małoformatowej, a z innego przy wielkoformatowej reklamie na samochodzie. Każda branża wymaga także dedykowanego podejścia do klienta, odpowiedniego doboru słów, grafiki i środków przekazu. Doskonale wiemy, jak pomóc Ci dotrzeć do nowych odbiorców. Powierz nam swój pojazd, a my zajmiemy się zarówno projektem, drukiem, jak i oklejeniem samochodu. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu.

//]]>