Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Stwórz przyjazną i niebanalną przestrzeń w biurze i domu

Tworząc przestrzeń mieszkalną lub biurową, coraz więcej osób decyduje się na wzbogacenie jej o ciekawą, frapującą, związaną z działalnością firmy lub zainteresowaniami mieszkańców grafikę. Ogromne możliwości druku cyfrowego sprawiają, że w przestrzeni komercyjnej pojawiają się obrazy biznesowe lub produktowe na płótnie Canvas. Obrazy i zdjęcia mogą być drukowane pojedynczo, dzięki czemu każdy element dekoracyjny ukazywać będzie coś innego. Co więcej, z usługi skorzystać mogą również klienci indywidualni zamawiając obraz na płótnie z wizerunkiem własnego dziecka czy pięknego krajobrazu. Jest to doskonała alternatywa dla drukowanych plakatów i świetny pomysł na prezent, który urozmaici i wzbogaci każde wnętrze.

Drukowane cyfrowo obrazy na płótnie

Bawełniane płótno z widoczną strukturą płótna malarskiego, jakim jest Canvas, pozwala na przeniesienie grafiki i napisów za pomocą trwałego druku cyfrowego. Mocny, gęsty splot to zapewnienie uzyskania odpowiedniego nasycenia i trwałości kolorów. Dzięki temu raz zamówione obrazy będą spełniały swoją funkcję przez długie lata. W zależności od charakteru miejsca, w jakim obraz na płótnie będzie wisiał, możesz postawić na motywy biznesowe, architektoniczne, pejzaże, abstrakcyjne tła i tekstury czy wzory związane z gotowaniem. Ciekawym pomysłem wykorzystania druku cyfrowego jest stworzenie obrazu na płótnie z własnymi produktami. Taka forma promocji cieszy się dużym uznaniem między innymi w restauracjach, które mogą poszczycić się fantazyjnymi potrawami. W salonie fryzjerskim idealnie sprawdzą się obrazy z damskimi i męskimi koloryzacjami oraz efektownym strzyżeniem. Ze wzorów beauty skorzystają również punkty SPA, salony kosmetyczne czy hotele. W biurze i na sali szkoleniowej warto postawić na grafikę i teksty motywacyjne, z kolei uniwersalny charakter kompozycji sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Obrazy na płótnie do mieszkania i domu

Pozytywnie zaskoczą Cię również możliwości zastosowania obrazów na płótnie w domu. Coraz więcej projektów aranżacji wnętrz przewiduje piękne drukowane cyfrowo obrazy w takich pomieszczeniach, jak salon, sypialnia, przedpokój, jadalnia, kuchnia czy pokój dziecięcy. Możesz postawić na modne zdjęcia, grafiki nawiązujące do zainteresowań domowników lub pamiątkowe zdjęcia z wakacji lub ważnych wydarzeń w życiu. Drukowany cyfrowo obraz na płótnie Canvas to także świetny pomysł na prezent. Możesz wręczyć go na każdą okazję, począwszy od urodzin, imienin, przez rocznice, Pierwszą Komunię Świętą po ślub. Druk cyfrowy nie ma żadnych ograniczeń!

//]]>