Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Magnesy reklamowe – oryginalna promocja marki

Wysokiej jakości magnesy reklamowe to doskonały gadżet dla każdej firmy, pragnącej wyróżnić się oryginalnością. Magnesy reklamowe składają się ze specjalnej folii, na której umieszczona zostaje grafika oraz z magnesu. Szeroka możliwość zastosowań, funkcjonalność oraz atrakcyjność, czynią magnesy reklamowe jednymi z najlepszych rozwiązań z zakresu promocji własnej marki. Produkt umożliwia także udekorowanie domu, auta, biura dowolnym wzorem. Zaprojektować oraz zamówić można magnes przeznaczony do dowolnego celu. Skuteczna reklama jest tylko jedną z możliwych zastosowań. Magnesy to także oryginalny prezent na różnego rodzaju okazje. Wysoka jakość wykonania oraz szerokie spektrum zastosowań sprawiają, że magnes z grafiką wykorzystać można w wielu różnych celach.

Doskonały gadżet

Magnesy reklamowe wykorzystać można podczas różnego rodzaju eventów. Produkty te to doskonały sposób na ciekawe promowanie własnej marki. Ciekawie zaprojektowany magnes przyczepić można na lodówce, w samochodzie, z możliwością zdjęcia go w dowolnej chwili. Rozdawanie firmowych magnesów reklamowych z pewnością bardziej przyciągnie potencjalnych klientów niż rozdawanie materiałów promocyjnych takich jak np. ulotki.

Magnesy to nie tylko dobry sposób na reklamę. Mają one szerokie zastosowanie i wykorzystać je można jako element rozrywkowy podczas różnego rodzaju imprez firmowych lub rodzinnych. Magnesy reklamowe mogą zostać wykonane w różnych wielkościach oraz kształtach. Mogą być związane z miejscem, marką, osobą, czy nawet nazwą. W przypadku promowania własnego biznesu, magnesy są doskonałym narzędziem do pozyskiwania klientów. Interakcyjność magnesów jest dodatkową atrakcją dla każdej osoby, która weźmie go na pamiątkę. Dobrze zaprojektowany, oryginalny magnes może zostać wykorzystany jako ozdoba znajdująca się na czyjejś firmowej lodówce i reklamować w ten sposób markę swojego stwórcy.

Wielofunkcyjność magnesów

Magnes wykorzystać można w celu nietrwałego ozdobienia wszelkich metalowych przedmiotów. Można powiesić go na lodówce, samochodzie, drzwiach. Magnes reklamowy może być także wykorzystany jako przytrzymywanie różnego rodzaju notatek na lodówce. Magnesy reklamowe doskonale sprawdzą się w roli gadżetów rozdawanych na wszelkiego rodzaju eventach firmowych, targach branżowych, szkoleniach, sesjach zdjęciowych bądź wyjazdach integracyjnych. Te sympatyczne gadżety pozwolą poszerzyć świadomość marki oraz znaleźć się w domach różnych osób. Wysoka jakość magnesów, trwałość grafiki oraz niewielki koszt wykonania sprawiają, że wielu przedsiębiorców decyduje się na wyprodukowanie własnych, firmowych magnesów. To zdecydowanie doskonały krok w kierunku nowoczesnego promowania własnej marki. Nasza firma oferuje wykonanie wysokiej jakości, różnych magnesów reklamowych. Produkujemy zarówno małe, jak i duże magnesy, które umożliwiają szerokie zastosowanie. Magnesy pozwalają na tymczasowe oznakowanie samochodów, promocję marki, rozdawanie ich jako gadżet firmowy.

//]]>