Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zadbaj o pozytywny wizerunek swojej firmy z folią One Way Vision

Każda firma, której zależy na rozwoju i zwiększeniu własnej widoczności powinna rozważyć wykorzystanie druku cyfrowego na folii OWV do celów promocyjnych, przykuwających wzrok i promujących konkretny rodzaj działalności. Bardzo dużą zaletą użycia tego typu folii jest możliwość jej różnorodnego zastosowania. Folia One Way Vision sprawdzi się na wszelkiego rodzaju szklanych powierzchniach. Tym samym nietuzinkowa reklama może pojawić się na witrynie sklepowej, oknie, szybie samochodu czy innego pojazdu. Bardzo często jest ona również stosowana w autobusach i tramwajach, zachowując jednocześnie świetną widoczność. Gwarantujemy, że nadrukowana reklama spełni wszystkie Twoje wymagania.

Zalety folii OWV i druku cyfrowego

One Way Vision (OWV) to specyficzna folia posiadająca strukturę zbliżoną do plastra miodu, czyli małe przepuszczające światło dziurki. Dzięki takiej formie jest w stanie zachować wszystkie potrzebne właściwości związane z widocznością, nasyconym i czytelnym wydrukiem oraz trwałością, która zachwycać będzie przez kilka następnych lat. W naszej drukarni cyfrowej zamówić możesz reklamę na folii OWV do naklejania na szyby wystawiennicze, płaskie szklane elewacje czy ścianki działowe. Wysoka odporność na uszkodzenia i warunki atmosferyczne sprawia, że folia One Way Vision idealnie nadaje się do promocji firmy na samochodach. Takie działanie z pewnością zwiększy Twoją widoczność na lokalnym rynku. Daj się zauważyć!

Folia samoprzylepna One Way Vision sposobem na skuteczną reklamę

Bardzo ważnym aspektem związanym z zastosowaniem reklamy na samoprzylepnej folii OWV, a następnie naklejania reprezentatywnej reklamy w widocznym miejscu, jest jej nieprzerwane działanie. Reklama, w przeciwieństwie do innych form, “pracuje” nawet wówczas, gdy firma jest nieczynna, o każdej porze dnia i nocy. Z tego też względu ważne jest powodzenie każdego poszczególnego etapu, począwszy od pomysłu, intrygującego projektu graficznego, poprzez druk cyfrowy, a na estetycznym naklejeniu perforowanej folii One Way Vision na szklanej powierzchni skończywszy. Warto całość przedsięwzięcia powierzyć firmie, która ma możliwości i doświadczenie w kompleksowej organizacji reklamy. Tym samym zapraszamy do współpracy wszystkich przedstawicieli firm, którym zależy na skutecznej, taniej i trwałej reklamie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu i adresem mailowym w godzinach pracy biura. Skontaktuj się z nami – podejmiemy się każdego zlecenia.

//]]>